6 Nisan 2019' a Kilitlenen Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu Seçimini Yaptı.
07 Nisan 2019 Pazar
Sabah : 00:09 da başlayan seçim yarışı Gece Yarısından sonra Saat 00:20. de Bitti
6 Nisan 2019

6 Nisan 2019' a Kilitlenen Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu Seçimini Yaptı.

Sabah : 00:09 da başlayan seçim yarışı Gece Yarısından sonra Saat 00:20. de Bitti

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu Üç Liste İle Seçime Giderek, 25-26 Mayısta Gruplarını Temsil edecek Adaylarını Belirledi.

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubundan Doğan Yılmaz ve Ekibi; "Değişim ve Yenilenme" Sloganı ile Geçmiş Dönem Başkanlarından Bursa ÇMG Yürütme Kurulu Başkanı Mesut Topçu'nun da Desteği ile ; Yönetim Kuruluna Başkan Adayı Doğan Yılmaz Dahil 8 kişi, Denetime Üç kişi, Disiplin Kuruluna Dört Kişi Seçildi.

 Muharrem Kaya ve Ekibi Bursa ÇMG "Umut Hareketi " Adı Altında Yapılan Seçimle Yönetime Bir Kişi (Ayhan Karaşin), Disiplin Kuruluna Bir Kişi (Emir Es)  Seçildi.

Bursa SMMO Odası Başkanı A.Hikmet' Sönmez' in Desteği İle Seçimlere Katılan Raşit Gürbüz Grubu Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeliği için Yeterli Oy Alamadı.

25-26 Mayıs 2019 Mayıs ayında yapılacak olan Genel Kurulda Seçime Katılacak Tüm ÇM Grup Üyelerine İktisadi Dayanışma Ailesi Olarak Başarılar Dileriz.

DOĞAN YILMAZ BAŞKANLIĞINDA;

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu 

25-26 Mayıs 2019 da Aşağıdaki listede Sıralanan Oy Sayısına Göre Yönetim Kurulu Aşağıdaki İsimlerden Oluşacak

 1. Doğan Yılmaz
 2. Nazan Özsoy
 3. Fatma Çil Erdaş
 4. Bircan Kılıç
 5. İsmail Özdemir
 6. Ayhan Karaşin
 7. Umut Ekici,
 8. Endercan Genç ve
 9. Özer Turan

DOĞAN YILMAZ BAŞKANLIĞINDA;

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu 

25-26 Mayıs 2019 da Aşağıdaki listede Sıralanan Oy Sayısına Göre Denetim Kurulu Aşağıdaki İsimlerden Oluşacak

 1. Ayhan Erken,
 2. Sibel Çelik Torun ve
 3. Hasan Kırımlı

DOĞAN YILMAZ BAŞKANLIĞINDA;

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu 

25-26 Mayıs 2019 da Aşağıdaki listede Sıralanan Oy Sayısına Göre Disiplin Kurulu Aşağıdaki İsimlerden Oluşacak

 1. Nurcan Güngör,
 2. Sema Aslan,
 3. Basri Açıkgöz,
 4. Emir Es ve
 5. İlker Turhan 

Seçilmişlerdir.

Bursa Çağdaş Muhasebeciler Grubu Üç Liste İle Seçime Giderek, 25-26 Mayısta Gruplarını Temsil edecek Adayların Çalışmalarına ve RESİMLERE Aşağıdaki Link Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/pg/%C4%B0ktisadi-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Haber-Ajans%C4%B1-136019793252536/photos/?tab=album&album_id=1046701068851066

VİDEO GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ  . http://www.iktisadidayanisma.com/iktisadiTV/

9- Sunumları İSMMMO Disiplin Kurulu Üyesi Alim Karataş Selamlama Konuşmalarını Yapması İçin İTO Muhasebe Meslek Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Salih Çakır'ı Daha Sonra TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Hayri Öztürk'ü Kürsüye Davet Etti.
Tarım Sigortaları Havuzu’na devlet tarafından taahhüt edilecek hasar fazlası olanları belli oldu.
Her 100 çalışandan 85’i kıdem tazminatını alamıyor. Mahkemelerde işçi ile işveren arasındaki uyuşmazlıkların yüzde 70’i kıdemden kaynaklanıyor.
Artan fiyat hareketlerinin önüne geçmek amacıyla Mart ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile patates ve soğan için gümrük vergileri sıfırlanmıştı.
Zirve de açılış konuşması yapan ATSO Başkanı Sn: DAVUT ÇETİN; “Zor günler geçiyor, valimiz bize moral, bakanlıklar destek veriyor...
İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman' ın Oturum Başkanlığında;
14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan. . .
Kademeli indirim modeli kapsamında öncelikle geçici olarak yüzde 22'ye çıkarılan oranın 20'ye düşürülmesi bekleniyor.
Düzenlenen Etkinlik 13 Nisan 2019 Cumartesi günü 16;00 -19;00 saatleri arasında yapıldı.
Özellikle yakın akrabalar arasında karşılıksız para hareketi ya da mal hareketi yapılabiliyor. Örneğin, abi kardeşine, koca karısına daire alabiliyor.
Ekonomi reform paketinin en önemli ayağı yeni vergi sistemi hayata geçirilecek. Buna göre az kazanandan az vergi alınacak, asgari ücretlinin vergi yükü azalacak.
Sermaye Şirketleri (anonim, limited, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler), Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenleme ve denetimine tabi fonlar,
Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Bayram Dağlı Başkanlığında; Ataşehir Develi Restaurantta Gerçekleşti. Kurul Üyelerinden;
1990’lı yıllarda Hollywood’un gişe rekortmeni bilim kurgu filmlerinde 21. yüzyıl dünyayı ele geçirmek isteyen robotların, uçan arabaların,
Şirket tasfiyeleri daha da kolaylaşacak.Enerji ve inşaat için finansal fonlar kurulacak. Emeklilik sistemi değişecek. . . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstanbul'da düzenlediği toplantıyla Reform Paketi'ni açıkladı.
BMMG, MMMBD Fatih Şubesi İle Müşterek Düzenlediği; Kahvaltılı Etkinlikte; Fatih Ottamans Life Hotel Deluxe’ de 300 Civarında Meslek Mensupları İle Adeta "Fatih Çıkarması " Yaptı.