DERNEKLER  

BMMG Fatih İlçe Temsilcisi Mustafa Taşpulat ve Yardımcıları, MMMBD Fatih Şube Başkanı Mehmet Altıordu ve Kurul üyelerinin Titiz çalışmaları sonucu....
BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya Ve Yardımlarının Düzenlemiş Olduğu İfrat Yemeğine Umulanın Üzerinde Meslek Mensubu Katıldı.
Bakırköy Botanik Park 2 Hece Restaurant Ta Buluşmanın Ve Birlikte İftar Yemeğinde İftar Açmanın Hazını Yaşadılar.
Beyanname Verilme ve Ödeme Sürelerinin Yeniden Belirlenmesi Talepleri Bakanlık Nezdinde Büyük İlgi Gördü.
İki gündür sosyal medyada ve görsel medyada muhasebeci çıldırdı haberleri veriliyor….
Anadolu Stratejik Koardinasyon Kurulunun Düzenlemiş Olduğu İftar Yemeği Ümraniye, Tepeüstü Trabzon Park Tesisleri Fevzi Hoca Restaurant' Ta; Gerçekleşti.
BAKIRKÖY TİTANİK OTEL DE "Vergi Uygulama ve Denetimlerinde Hile Tespitleri" Konulu Kahvaltılı Etkinlik te, Dr Öğretim Üyesi Tuğçe Uzun Kocamış ...
2000’li yıllarda yaşanan büyük muhasebe ve denetim skandalları ve büyük ölçekli şirketlerin birbiri ardına iflas etmeleri, mali skandalların ortaya çıkmasına neden olmuş
Kurumlar Vergisi Beyanın Son Günleri Olmasına Rağmen Temsilcilik Olarak Meslek Mensuplarını Bilgilendirmeye Devam Ediyor
Nispi temsil sistemini seçim sistemi olarak geliştiren, Demokrasinin beşiği dediğimiz İskandinav ülkelerinden Danimarka'dır.
BMMG Maltepe İlçe Temsilciliği Barbun Restaurantta “Muhasebenin dünü, bu günü ve yarını” Konulu Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldiler.
BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU BAŞKAN DANIŞMANLARI

Ertuğrul Erdem,Başkan Danışmanı

1969 Yılında Tokat Reşadiye’de doğdu. Sultanahmet Ticaret Lisesinden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. İşletme Yüksek Lisans Programını tamamladı. Üniversite Eğitimi sırasında Muhasebe bürosu, Özel Şirket ve Holding Muhasebe departmanlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. 1989 Yılında 3568 sayılı yasanın çıkması ile Serbest Muhasebeci oldu. 2003 Yılında Sınavla Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Belgesini aldı. 1991 yılında fatih ilçesinde kurduğu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Bürosunda mesleki faaliyetine halen devam etmektedir. 2005-2007 yılları arasında Mali Müşavir Muhasebeciler Birliği Derneği Genel Başkan Yardımcılığı, 2008-2015 yılları arasında İSMMMO fatih ilçe temsilciliği, 2010-2013 yılları arasında İSMMMO Yayın Kurulu Üyeliği, 2013-2015 yılları arasında İSMMMO Mesleki Gelişmeleri İzleme Kurulu Üyeliği, 2015-2016 yılları arasında Bağımsız Mali Müşavirler Derneği Kurucu üyeliği ve başkan yardımcılığı, 2015 yılında Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bağımsız Denetçi Belgesi almıştır. Yüksek lisansını Vergi Suçu ve Cezaları alanında yapmıştır. Halen İstanbul Bağımsız Mali Müşavirler Derneği; MMMB Derneği Fatih Şubesi ;Türkiye Muhasebe Uzmanları Derneği ve Türkiye yardım Sevenler Derneği Beyoğlu şubesinde üyelikleri bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Burhan Eray,Başkan Danışmanı

1973 Elazıg dogumludur. Anadolu Üniversitesi Iktisat Fakültesi mezunudur. 1999 yılından bu yana Güngören ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. TÜRMOB Bilirkisilik Sertifikası ve TPE Marka Vekilligi belgesine sahiptir. ISMMMO Güngören Oda Temsilciligi görevinde bulunmustur. 2010-2013 yılları arasında ISMMMO Mesleki Gelismeleri Izleme Kurulu üyesi olarak görev yapmıs ve 2013-2015 Ekim tarihleri arasında bu Kurulun Baskanlıgını yapmıstır. Görev yaptıgı süreler içerisinde; Haksız rekabet yazılım projesinde, beyanname takip programının yazılımında, E-Imza ve KEP hizmet saglayıcılarıyla ortak proje çalısmalarında ve Entellektüel Sermaye Proje egitimlerinde görev almıstır. Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumundan Bagımsız Denetçi belgesi almıstır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Taner Yuceur,Başkan Danışmanı

1969 Kars dogumludur. Anadolu Üniversitesi Isletme Fakültesi Mezunudur. 2000 yılına kadar özel sektörde Mali Isler Müdürlügü yapmıstır. 2000 yılından bu yana Bagcılar ilçesinde SMMM olarak faaliyet göstermektedir. 2000-2007 yılları arasında ISMMMO Bagcılar Oda Temsilci Yardımcılıgı, 2007-2010 ve 2013-2015 yılları arasında ISMMMO Bagcılar Oda Temsilciligi görevinde bulunmustur. KGK Bagımsız Denetçi belgesine sahiptir. Aynı zamanda çesitli sivil toplum kurumlarında yöneticilik yapmıstır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Erol Demirtaş

Erol Demirtaş, 1969 İstanbul doğumludur. A.Ü. İşletme Fakültesi mezunudur. 1990 yılından itibaren Üsküdar ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir. İki dönem İSMMMO Üsküdar ilçe temsilcilği görevinde bulunmuştur. Türmob’unkuluşundanitaberen delegesidir.2005-2007 yıllarında MMMBDBaşkan Yardımcılığı ve saymanlığı görevlerinde bulunmuştur. Çeşitli dershanelerde, Muhasebe, Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi konularında eğitmenlik yapmıştır. Bağımsız Mali Müşavirler Grubu kurucu üyesidir. BMMG Yürütme Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Halen Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Derneği’nin Sekreterliğini yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Murat Baş,Başkan Danışmanı

30.12.1965 – İSTANBUL doğumludur. Silivri Lisesi’nden mezun oldu.İstanbul Üniversitesi 2 yıllık İşletme Bölümünü bitirdi.(Ön Lisans)Daha sonra Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünden mezun oldu.(Lisans)İstanbul Üniversitesinde Kamu Gözetimi,Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun gözetiminde ve Lisansüstü seviyede gerçekleştirilen Meslek Mensupları Geçiş Dönemi Eğitimi sonucu Bağımsız Denetçi oldu. 1985 yılından bu yana mesleğini icra etmektedir.1990 yılında askerliğini tamamladıktan sonra özel bir holding firmasında Muhasebe Şefi-Muhasebe Müdürü ve Mali İşler Sorumlusu olarak çalıştı.1999 yılında iş yerinden ayrılarak kendi ofisini kurdu.İSMMMO Denetim Komitelerinde görev aldı.Mali Müşavir Bağımsız Denetçi olarak meslek hayatına devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.İngilizce bilmektedir.

 

Özcan Uslu ,Başkan Yardımcısı

1963 yılında ÇORUM doğulu olup, 1967 yılından beri İstanbul- Maltepe de ikamet etmekte olup, Evli ve iki çocuk babasıyım. 01.11.1985 yılında Muhasebe büromu açarak çalışmaya başladım. 1985 – 1986 döneminde Kartal Halk Eğitim Merkezinde Bağlama Kursu Öğretmenliği ve 1987 – 1992 Döneminde Muhasebe kursu öğretmenliği, 1996 – 1998 dönemi İSMMMO (İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) Maltepe İlçe Temsilci Yardımcılığı, 1988 – 2000 dönemi İSMMMO Maltepe İlçe Temsilciliği ve aynı dönemlerde Çağdaş Muhasebeciler Vakfı İdare Kurulu'nda, 1999 – 2001 dönemi Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Maltepe Şube Başkanlığı görevinde, 2001 – 2005 dönemlerinde genel merkezi Ankara’da olan Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Genel Merkezi'nde Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı, 2005 - 2007 Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Genel Merkezi'nde Genel Sekreterlik görevlerinde, 2005 - 2007 Dönemi Maltepe CEM EVİ Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde, 2005 - 2009 Dönemi Maltepe YALI SPOR KULÜBÜ Denetim Kurulu Başkanlığı görevinde, 2008 - 2009 dönemi İSMMMO "MESLEKİ DENETİM KOMİTESİ" Başkanlığı görevinde görev yaptım. 2012 Mart ayında MALTEPE KENT KONSEYİ seçimlerde, Siyasi Partileri temsilen, MALTEPE KENT KONSEYİ Yürütme Kuruluna seçildim. 30.08.2015 tarihinde MESLEK MÜCADELEMİZDE yola çıktığımız arkadaşlarımızla oluşturduğumuz; BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU yürütme kurulunda Anadolu yakası Örgütlenme ve Koordinasyondan sorumlu Genel Başkan yardımcılığı görevimi 30.11.2016 tarihine kadar yaptım. 01.01.2017 tarihinden itibaren BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU Anadolu Strajetik Koordinasyon Kurulu Başkanlığı görevine seçilmiş olup görevim devam etmektedir. Birçok Sivil Toplum Kuruluşlarında ve Demokratik Kitle Örgütlerinde görev alarak elimden geldiğince katkı vermeye çalıştım.

 

Bayram İğdeli,Başkan Danışmanı

Sivas İli Kangal İlçesi İğdeli Köyün’de 25 Mayıs 1963   Doğdumlu  Evli 2 Çocuk Babası. 1978 Yılında İstanbul’un  Bir Çok İlçelerinde  HALK KOOP.Kuruluşlarında Yer Aldım Ümraniye HALK KOOP. Sorumluluğunu Üstlendim  12 EYLÜL 1980 Tarihinden Sonra HALK KOOP.’Ların kapatılmasından sonra çeşitli kuruluşlarda çalıştım ve halen  Ümraniye İlçesinde Mali Müşavirlik Mesleğini Yapmaktayım  BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU Kurucu Üyeliği Yürütme Kurulu Üyeliği BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GURUBU DERNEK KURUCUSU VE HALEN DERNEK DENETİM KURULU BAŞKAN LIĞI Görevini Yapmaktayım.     

Hayri Has, Başkan Danışmanı

Ömer Çakır Özen, Başkan Danışmanı

Fuat Kara, Başkan Danışmanı

Tahir Çelik, Başkan Danışmanı

Taylan Şahin,Başkan Danışmanı

1979 İstanbul doğumludur.  Bakırköy Lisesi Mezunudur.  Marmara Üniversitesi İİBF Maliye bölümü lisans, Mali İktisat ve Mali Hukuk bölümleri Yüksek Lisans Mezunudur. York American Üniversitesi İşletme Doktora bölümünü bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Mali Hukuk ABD Doktora eğitimine devam etmektedir.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.  Yabancı sermayeli firmalarda ve uluslararası denetim firmalarında vergi ve denetim uzmanı olarak görevi, Halka açık şirketlerde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. İstanbul Bilim Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak denetim dersleri vermiştir. Mesleki dergi ve yayınlarda vergi mevzuatına ilişkin yayımlanan makaleleri vardır. 2011 yılından bu yana İstanbul Adalet Komisyonu başkanlığında ceza ve hukuk mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır.  Dkr Denetim&Danışmanlık grubunda kurucu ortak olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

 

Habip Kullukçu,Başkan Danışmanı

Doğum Yılı ve Yeri: 1957 Trabzon Sürmene doğumludur.
Öğrenimi Lise eğitimini İstanbul'da tamamlamış olup,  AÜAÖF İşletme bölümü mezunudur.
Çalışma Hayatı: 1992 yılından beri Bakırköy'de meslek faaliyetini bağımsız olarak sürdürmektedir. 2004-2006 yılları arasında Bakırköy ilçesi oda temsilcisi yardımcılığı, 2006 -2007-2008-2009-2010 döneminde İstanbul SMMM Odası Denetleme Kurulu üyeliği, 2010-2013 dönemi MMMB Bakırköy Şubesi Yönetim kurulu üyeliği,  2011-2016 yılları arasında Bakırköy ilçesi İstanbul  Mali Müşavirler odası Temsilciliğini görevlerini yapmıştır

BAĞIMSIZ MALİ MÜŞAVİRLER GRUBU DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Bireysel Emeklilik Sistemine Geçiş - Özel İstihdam Büroları - SGK ve İşkur Teşvikleri Seminerine Davetlisiniz.
AR-GE Faaliyetlerinin Desteklenmesi ve Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (Teknokentler) Kanunu Uygulamaları Konulu Eğitim Toplantımıza Davetlisiniz.
İLETİŞİM BİLGİSİ
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG) ;
Molla Gürani Mah.Turgut Özal Millet Cad. No:4/17 - Fatih / İstanbul
Bağımsız Mali Müşavirler Grubu (BMMG) ;