DERNEKLER  
Türkiye Mali Müşavirler Birliği - (TMB)

"Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Gelir İdaresi Başkanlığını yanlışta ısrar etmemeye davet ediyoruz."
“Tam Bağımsızlık” ve “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” ruhuyla kutluyoruz. Milli Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun.
Corona virüs nedeniyle meslektaşlarımız vefat etmekte ve birçoğu hastanelerde veya evde tedavi görmektedir.
Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Ali Şahin, corono virüs salgını nedeniyle meslektaşlarımızı . . .
Korona Virüs ile ilgili aldığınız tedbirler için teşekkür ederiz. Bu salgına karşı mücadele devletçi politikalarla olacaktır.
Uzun lafa gerek yok! İSMMMO’ nun internet sitesinde yer alan ve hiçbir açıklayıcı bilgi içermeyen 2016/2017 yıllarına ait bilanço ve gelir tablosu hakkında
Şeker fabrikalarımızın satılmasına karşı mücadele eden işçilerimiz “İşletmelerimiz Vatandır ...
İçinde bulunduğumuz an itibariyle TBMM’de Katma Değer Vergisi’nde değişiklik yapılması için hazırlanan kanun tasarısı görüşülmektedir
Bilindiği üzere meslek kuruluşlarının unvanlarından TÜRK ve TÜRKİYE kelimelerinin çıkarılmasına yönelik bir çalışma yapılmaktadır.
Cumhurbaşkanı meslek kuruluşlarının isimlerinde yer alan “Türk ve Türkiye” gibi ünvanların Bakanlar Kurulu kararı ile kaldırılacağını, ardından da bu kuruluşların . . . .
Türk Ordusu’sunun Afrin' e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı başarılı bir şekilde devam ediyor. Bu harekat ;ABD emperyalizminin Vatanımızı bölme planlarına karşı düzenlenmiştir
Kendi ifadeleri ile “naçiz vücudu”76 yıl önce aramızdan ayrılan yüce önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyoruz.
İLETİŞİM BİLGİSİ
Türkiye Mali Müşavirler Birliği - (TMB)
Osmanağa Mah. Vişne Sok. Fazilet Apt. N0:27/1 - KADIKÖY/İSTANBUL
Türkiye Mali Müşavirler Birliği - (TMB)
Telefon : (0 216) 347 54 44
Faks : (0 216) 349 71 73
E-posta : info@ulusalmuhasebecilerbirligi.com
Web : http://www.malimusavirlerbirligi.com/