İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilciliği;
05 Ocak 2020 Pazar
"Bordrolama ve Ücretlerin Vergilendirilmesi Kapsamında Muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Beyannamesi" Konulu Seminer Düzenledi.
İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilciliği;

İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilciliği; 

Merter Cafe Şelale ; 

"Bordrolama ve Ücretlerin Vergilendirilmesi Kapsamında Muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Beyannamesi" Konulu Seminer Düzenledi. 

İSMMM Odası Güngören İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Seminere katılarak destek veren meslek mensuplarına teşekkür ettikten sonra Bilgilendirme konuşmalarını yapması için sözü;

İSMMM Odası Sekreteri Sayın Erol DEMİREL'e verdi. 

Daha sonra; Tesmer Eğitmeni - Mücahit YILMAZ Meslek mensuplarına 

"Bordrolama ve Ücretlerin Vergilendirilmesi Kapsamında Muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Beyannamesi" hakkında detaylı bilgi verdi.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız 


*****
VİDEO 1- İlçe Temsilcisi Tuncay Özen ve Ekip Arkadaşları Meslek Mensuplarını İlgi İle Karşılarlarken Seminere Katılan İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel, İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Masaları Tek Tek Gezerek, Meslek Mensuplarının Ellerini Sıktılar. 

 

*****
VİDEO 2- İlçe Temsilcisi Tuncay Özen ve Ekip Arkadaşları Meslek Mensuplarını İlgi İle Karşılarlarken Seminere Katılan İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel, İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Masaları Tek Tek Gezerek, Meslek Mensupları İle İlgilenmeye Devam Ettiler.  
*****
VİDEO 3- İlçe Temsilcisi Tuncay Özen ve Ekip Arkadaşları Meslek Mensuplarını İlgi İle Karşılarlarken Seminere Katılan İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel, İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Masaları Tek Tek Gezerek, Meslek Mensupları İle İlgilenmeye Devam Ettiler.

*****
VİDEO 4- İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilcisi Tuncay Özen'le Seminer Öncesi Niçin Her Ay Böyle Bir Kahvaltı Etkinliği Düzenledikleri Hakkında Kısa ve Mini Söyleşi Yaptık.


*****
VİDEO 5- İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Meslek Mensuplarını Selamladıktan Sonra Açılış Konuşmalarını Yapması İçin Sözü İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel'e Verdi. 

Videoların Devamı İçin http://www.iktisadidayanisma.com/iktisadiTV/ tıklayınız

Seminer Resimlerinin tamamını görmek için aşağıdaki linki tıklayınız
7- Seminer de Sunumları, Anlatımları, Yorumları MMMB Derneği Fatih Şube Başkanı Mehmet Altınordu Yaparken, Zaman Zaman Meslek Mensuplarından Gelen Soruları Cevaplamaya Devam Etti.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
İşletme Ağırlıklı İngilizce Dil kursularımız, konularında uzman ve tecrübeli Türk ve yabancı eğitmenler tarafından verilmekte ve . . .
Yeminli Mali Müşavirlerin sonu "0" ve "5" olan yıllarda Mal Bildirimi yapmaları gerekmektedir. İlgi bilglendirme yazıları için tıklayınız
2019 Yılında 480,00 TL olan oda aidatları öncesinde % 56’lık zam oranı ile 750,00 TL ye çıkarılmış,
“Faizsiz Finans Etik Kuralları, Muhasebe ve Denetim Standartları: Tartışmalar ve Öneriler” konulu PANEL, 16 Ocak 2020 Perşembe günü,
" Sevda Dediğin" TSM Konserine Davetlisiniz. " Sevda Dediğin" TSM Konserine Davetlisiniz. " Sevda Dediğin" TSM Konserine Davetlisiniz.
Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2019 yılı Ekim döneminde geçen yılın aynı dönemine göre 608.000 kişi artarak 4.396.000 kişi oldu.
Kamu alacaklarının cebri takip ve tahsil usullerini düzenleyen 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun, . . . .
509 Seri No'lu Vergi Usul Kanunu (VUK) Genel Tebliği’nin yayınlanması ile . . .
Defter-Beyan Sistemi Nedir?, Nasıl Başvuracağım ?, Nasıl Kullanacağım ?, Avantajları Nelerdir ? Defter tasdikine ihtiyaç duyulmaması ve Entegrasyon Başvurusu
SGK, iş kazalarının ardından hem sigortalıya hem de bakmakla yükümlü bulunduğu kişilere yardımda bulunuyor.
Malum, geçtiğimiz Aralık ayı başlarında 7194 sayılı Torba Kanun Meclis’te kabul edildi, Cumhurbaşkanı tarafından onaylandı ve 7 Aralık 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı.
Bilindiği gibi 7.12.2019 günlü Resmi Gazetede yayımlanan 7194 sayılı . .
2020 vergi affı ne zaman çıkacak? Borçlarını ödeyemeyenlere af hakkı
"Muhtasar & SGK Birleşmesi - Güncel ve Özellikli Vergi Mevzuatı" Konulu Seminer Düzenledi.