İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilciliği;
05 Ocak 2020 Pazar
"Bordrolama ve Ücretlerin Vergilendirilmesi Kapsamında Muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Beyannamesi" Konulu Seminer Düzenledi.
İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilciliği;

İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilciliği; 

Merter Cafe Şelale ; 

"Bordrolama ve Ücretlerin Vergilendirilmesi Kapsamında Muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Beyannamesi" Konulu Seminer Düzenledi. 

İSMMM Odası Güngören İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Seminere katılarak destek veren meslek mensuplarına teşekkür ettikten sonra Bilgilendirme konuşmalarını yapması için sözü;

İSMMM Odası Sekreteri Sayın Erol DEMİREL'e verdi. 

Daha sonra; Tesmer Eğitmeni - Mücahit YILMAZ Meslek mensuplarına 

"Bordrolama ve Ücretlerin Vergilendirilmesi Kapsamında Muhtasar Aylık Prim ve Hizmet Beyannamesi" hakkında detaylı bilgi verdi.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız 


*****
VİDEO 1- İlçe Temsilcisi Tuncay Özen ve Ekip Arkadaşları Meslek Mensuplarını İlgi İle Karşılarlarken Seminere Katılan İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel, İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Masaları Tek Tek Gezerek, Meslek Mensuplarının Ellerini Sıktılar. 

 

*****
VİDEO 2- İlçe Temsilcisi Tuncay Özen ve Ekip Arkadaşları Meslek Mensuplarını İlgi İle Karşılarlarken Seminere Katılan İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel, İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Masaları Tek Tek Gezerek, Meslek Mensupları İle İlgilenmeye Devam Ettiler.  
*****
VİDEO 3- İlçe Temsilcisi Tuncay Özen ve Ekip Arkadaşları Meslek Mensuplarını İlgi İle Karşılarlarken Seminere Katılan İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel, İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Masaları Tek Tek Gezerek, Meslek Mensupları İle İlgilenmeye Devam Ettiler.

*****
VİDEO 4- İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilcisi Tuncay Özen'le Seminer Öncesi Niçin Her Ay Böyle Bir Kahvaltı Etkinliği Düzenledikleri Hakkında Kısa ve Mini Söyleşi Yaptık.


*****
VİDEO 5- İstanbul SMMM Odası Güngören İlçe Temsilcisi Tuncay Özen Meslek Mensuplarını Selamladıktan Sonra Açılış Konuşmalarını Yapması İçin Sözü İSMMM Odası Sekreteri Erol Demirel'e Verdi. 

Videoların Devamı İçin http://www.iktisadidayanisma.com/iktisadiTV/ tıklayınız

Seminer Resimlerinin tamamını görmek için aşağıdaki linki tıklayınız
7- Beslenme Konusunda Dr. Aytül Gencer Sunumlarını Tamamladıktan Sonra Teşekkür Konuşmasını Dernek Başkanı Gülüzar Özev Yaptıktan Sonra Topluca İktisadi Dayanışma Kameralarına Resim Vererek Etkinlik Sona Erdi.
Pandeminin iş ve çalışma yaşamına etkilerini azaltmak amacıyla uygulanan “Sosyal Koruma Kalkanı” programı çerçevesinde
Cumhurbaşkanının 2811 sayılı Kararı ile sözleşme fesih yasağı ve ücretsiz izin uygulaması süreleri “1 ay”daha uzatılmıştır.
31 Temmuz 2020 tarihli ve 31202 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2812 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile 24/12/2007 tarihli ve 2007/13033 sayılı
Annem, babamdan dul maaşı alıyordu. Babam işçi emeklisi. Annemin maaşı her ayın 26. günü hesabına yatıyordu.
Dijital dönüşüm; kurumların iş süreçlerinde verimliliğini arttırmak, tüm operasyonlarda devamlı bir iletişim ve dönüşüm içinde olmak,. . . .
Ülkemizde bağımsız denetim uygulamalarının genele yayılması, 2012 yılında yürürlüğe giren yeni Ticaret Kanunu hükümleriyle gerçekleşmiş bulunmaktadır.
Türkiye Çocuk Çevre Kulüpleri Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik
İş yeri işlemlerinde kolaylık sağlamak, kayıt dışı istihdamla çapraz mücadele ve istihdam üzerindeki formalitelerin azaltılması amacıyla
Okurlarımız erteleme gelecek mi başlığını görünce hemen anlamışlardır konuyu. Öyle ya bir süredir gündemde ilk sıralarda olan . . . .
7194 sayılı Kanun ile değiştirilen 213 sayılı VUK’nın “İzaha Davet” başlıklı 370’inci maddesinin uygulanmasının usul ve esaslarını belirleyen
Nakdi ücret desteği ödemeleri 7 Ağustos itibariyle başladı. Vatandaşlar nakdi ücret desteği ödemelerini banka hesapları ve PTT aracılığıyla gerçekleştirebilecekler.
Değerli okurlar, malumunuz son birkaç haftadır altın fiyatları üst üste rekorlar kırmakta ve tarihin en yüksek düzeylerine ulaşmış bulunmaktadır.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
17 Ekim 2020 Tarihinde Gelir Uzmanlığı Yeterlik Sınavı Yapılacaktır.
Toplam 115 gıda ürününün çeşitli ülke ve ülke gruplarından ithalatına uygulanacak ek gümrük vergisi oranları yeniden belirlendi.
Yukarıdaki başlığı boşuna atmıyoruz. “Vergi” gibi önemli ve bir o kadar da tehlikeli silahla bu kadar oynanmaz ki!...
İnternet Yasası olarak bilinen 5651 sayılı “internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi . . . .