İstanbul YMM Odası Odası
28 Aralık 2019 Cumartesi
“Dönem Sonu İşlemleri ve Kişisel Verilerin Korunması” Konusu İle İlgili Toplantı Düzenledi.
İstanbul YMM Odası Odası
İstanbul YMM Odası Odası “Dönem Sonu İşlemleri ve Kişisel Verilerin Korunması” Konusu İle İlgili Toplantı Düzenledi.

İstanbul YMM Odası Odası 
“Dönem Sonu İşlemleri ve Kişisel Verilerin Korunması” konusunda toplantı düzenledi. 
Oturum Başkanlığını : Sabri TÜMER'in (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Yaptığı Toplandı 
Dr. Ahmet KAVAK (Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri", 
Rıza EROĞLU (İş Hukuku Uzmanı) "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" 
Konusunda detaylı bilgi verdiler.

*****
Video: 1 Oturum Başkanlığını Sabri TÜMER'in (İYMMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Yaptı Toplantı Açılış Konuşmasından Sonra Dr. Ahmet Kavak'ın (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" Sunumu İle Başladı.


*****
Video: 2 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Olarak Sunumlarına Devam Etti.

*****
Video: 3 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Olarak Sunumlarına Devam Etti.


*****
Video: 4 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Olarak Sunumlarına Devam Etti.

*****
Video: 5 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Sunumlarını Tamamladı.


*****
Video: 6 - Oturum Başkanı Sabri TÜMER (İYMMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" Yapması İçin Sözü İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu' na Verdi.
*****
Video: 7 - "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarına Devam Etti.
*****
Video: 8 - "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladı.

*****
Video: 9 - "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , Sorular ve Cevaplar Bölümüne Geçildi.
*****
Video: 10 - İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , "Dönem Sonu İşlemleri" ve "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında " Soru ve Cevaplar Bölümüne Devam Edildi.


*****
Video: 11- İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , "Dönem Sonu İşlemleri" ve "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında " Soru ve Cevaplar Bölümüne Devam Edildi.

*****
Video: 12 - İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , "Dönem Sonu İşlemleri" ve "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında " Soru ve Cevaplar Bölümü Tamamlandıktan Sonra Konuklara Plaketlerin Verilmesiyle Toplantı Sona Erdi.

7- Beslenme Konusunda Dr. Aytül Gencer Sunumlarını Tamamladıktan Sonra Teşekkür Konuşmasını Dernek Başkanı Gülüzar Özev Yaptıktan Sonra Topluca İktisadi Dayanışma Kameralarına Resim Vererek Etkinlik Sona Erdi.
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
17 Ekim 2020 Tarihinde Gelir Uzmanlığı Yeterlik Sınavı Yapılacaktır.
Toplam 115 gıda ürününün çeşitli ülke ve ülke gruplarından ithalatına uygulanacak ek gümrük vergisi oranları yeniden belirlendi.
Yukarıdaki başlığı boşuna atmıyoruz. “Vergi” gibi önemli ve bir o kadar da tehlikeli silahla bu kadar oynanmaz ki!...
İnternet Yasası olarak bilinen 5651 sayılı “internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi . . . .
“İzaha davet”, verginin tam ve zamanında ödenmediğine ilişkin emareler bulunduğuna dair yetkili merciler tarafından yapılmış . . .
Genelgeye göre, evinde izolasyona tabi tutulanların özellikle ilk 7 gün izolasyon şartlarına uyup uymadıkları, vali, kaymakam ve kollukça denetlenecek.
Limited şirket kurucu ortağı ve imza yetkilisi olarak halen görev yapmaktayım. Daha önce SSK'lı olarak prim günüm var.
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, iş yeri kira stopajı, bazı esnaf hizmetleri ve kültürel faaliyetlerde KDV indirimine gidildiğini açıkladı.
Enflasyon oranı ile kira artışı gerçekleştiren kişilerin beklediği Temmuz ayı enflasyon rakamları açıklandı.
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2. Taksit, Gelir Vergisi 2. Taksit Ödemesi ve 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu 12. Taksit Ödemesi İçin Son
Ticari veya mesleki faaliyetler için yapılan kiralamalar, dernek ve vakıflara ait taşınmazların kiralanması ve yabancı devletlere
7252 Sayılı Dijital Mecralar Komisyonu Kurulması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 28 Temmuz 2020 tarih ve 31199 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.
Resmi tatillerde çalışanlar için mesai ücretleri önem taşıyor. Haftalık 45 saati aşan çalışmalarda, çalışılan her fazladan saat için ödenecek ücret
Türkiye,15 Temmuz 2016'da yaşanan darbe girişimi sonrasında gelişen olaylar, 2018'de yaşanan rahip Brunson krizi ve en son Mart 2020'de
Ticaret Bakanlığı, 28 Temmuz'da Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren düzenlemeye yönelik açıklamada bulundu.
Tam da 30 Temmuz tarihli yazınızda tanımladığınız üzere 20 Temmuz'da emekli olmuş hekimim. SGK'da ikramiye alamayacağım söylendi.
Ülkelerin gelişmişlik düzeylerini ekonomi, sağlık, teknoloji, eğitim gibi birçok faktör etkilemektedir. Fakat son yıllarda dünyada kalkınmanın . . . .