İstanbul YMM Odası Odası
28 Aralık 2019 Cumartesi
“Dönem Sonu İşlemleri ve Kişisel Verilerin Korunması” Konusu İle İlgili Toplantı Düzenledi.
İstanbul YMM Odası Odası
İstanbul YMM Odası Odası “Dönem Sonu İşlemleri ve Kişisel Verilerin Korunması” Konusu İle İlgili Toplantı Düzenledi.

İstanbul YMM Odası Odası 
“Dönem Sonu İşlemleri ve Kişisel Verilerin Korunması” konusunda toplantı düzenledi. 
Oturum Başkanlığını : Sabri TÜMER'in (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Yaptığı Toplandı 
Dr. Ahmet KAVAK (Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri", 
Rıza EROĞLU (İş Hukuku Uzmanı) "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" 
Konusunda detaylı bilgi verdiler.

*****
Video: 1 Oturum Başkanlığını Sabri TÜMER'in (İYMMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı) Yaptı Toplantı Açılış Konuşmasından Sonra Dr. Ahmet Kavak'ın (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" Sunumu İle Başladı.


*****
Video: 2 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Olarak Sunumlarına Devam Etti.

*****
Video: 3 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Olarak Sunumlarına Devam Etti.


*****
Video: 4 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Olarak Sunumlarına Devam Etti.

*****
Video: 5 - Dr. Ahmet Kavak - (İYMMO Disiplin Kurulu Başkanı) "Dönem Sonu İşlemleri" ile İlgili Sunumlarını Tamamladı.


*****
Video: 6 - Oturum Başkanı Sabri TÜMER (İYMMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" Yapması İçin Sözü İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu' na Verdi.
*****
Video: 7 - "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarına Devam Etti.
*****
Video: 8 - "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladı.

*****
Video: 9 - "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme" İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , Sorular ve Cevaplar Bölümüne Geçildi.
*****
Video: 10 - İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , "Dönem Sonu İşlemleri" ve "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında " Soru ve Cevaplar Bölümüne Devam Edildi.


*****
Video: 11- İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , "Dönem Sonu İşlemleri" ve "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında " Soru ve Cevaplar Bölümüne Devam Edildi.

*****
Video: 12 - İş Hukuku Uzmanı Rıza Eroğlu Sunumlarını Tamamladıktan Sonra , "Dönem Sonu İşlemleri" ve "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında " Soru ve Cevaplar Bölümü Tamamlandıktan Sonra Konuklara Plaketlerin Verilmesiyle Toplantı Sona Erdi.

14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan mallar için 28/1/2020 tarihinden itibaren
T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları (2020 -2019 -2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 ve Diğer Yılları İçerir)
Odamıza 2020 yılı sözleşme bilgilerinin online olarak bildirilmesi gerekmektedir
Bağımsız Denetçilere yönelik 2019 Takvim yılı içerisinde katılmış olduğunuz eğitim programlarının son bildirim tarihi 15 Ocak 2020 olup . . . .
Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 24.01.2020 tarihinde meydana gelen ve merkez üssü Elazığ İli Sivrice İlçesi olan
Günlerce yazdık, daha pek çok kişi de yazdı. Basında ve medyada pek çok haber çıktı. İnsanlar neler yapabileceklerini araştırdılar, soruşturdular,
Ticari kazançlarda binek otomobili amortisman ve giderlerine getirilen sınırlamalar Mevcut uygulamada, işletme aktifine kayıtlı
12 Ocak Pazar günü Okmeydanı’nda bulunan Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğinde yapılan genel kurulda seçilen yönetim görev bölümü yaptı
Danıştay' ın Nispi Aidatı Kaldırılması Sonrası, Üye aidatları Hakkında Görüşlerini Açıkladı.
Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu ülkemizde bir zamandan bu yana faaliyet gösteren faizsiz finans sektörünü geliştirmek . . . .
Borçlu borcunu ödemezse, alacaklı devlet yardımıyla alacağını alabilir. Devletin yardımıyla alacaklının alacağını tahsil etmesine, . . .
340 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ekinde yer alan sözleşmeler, 18.02.2017 tarih ve 29983 sayılı Resmi Gazete'de . .
07 Mart 2020 Tarihinde Düzenlenecek Olan Staja Giriş Sınavı Başvuru Listesi İlan Edilmiştir.
İşletme Ağırlıklı İngilizce Dil kursularımız, konularında uzman ve tecrübeli Türk ve yabancı eğitmenler tarafından verilmekte ve . . .