İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Türk Sanat Müziği Korosu; İzleyicilere Adeta Müzik Ziyafeti Çektiler.
16 Mart 2019 Cumartesi
Koro Başkanı; Cumali Fırat ve Koro Şefi; Alper Ayorak Eşliğinde Üyelerine ve Konuklarına Müzik Ziyafeti Çekti.
İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Türk Sanat Müziği Korosu; İzleyicilere Adeta Müzik Ziyafeti Çektiler.

İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Türk Sanat Müziği Korosu;  İzleyicilere Müzik Ziyafeti Çekti.

Koro Başkanı; Cumali Fırat ve Koro Şefi; Alper Ayorak Eşliğinde Üyelerine ve Konuklarına Müzik Ziyafeti Çekti.

Sunucu Cumhur Enes Ergür Yeni Zellanda da Yapılan Katliamdaki Soydaşlarımıza Baş Sağlığı Diledikten Sonra İstanbul Yeminli Mali Müşavir Odamızın İlk Konserine Hoş Geldiniz Diyerek Sözlerine Başladı.

Koro Şefi; Alper Ayorak Ve Koro Başkanı Cumali Fırat Eşliğinde; Beşiktaş - Akatlar, Mustafa Kemal Kültür Merkezinde Türk Sanat Müziği Konseri Düzenledi. 

Konser Öncesi Saat:19:00 - 20:00 Arası Konuklara ve Ymm Meslek Mensuplarına Kokteyl Verildi. 

Konserde: İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı Sayın Vehbi Karabıyık'ı , Sunucu Cumhur Enes Ergür'ün Sahneye Davet Etti. 

Karabıyık Sahneye Gelerek, Konukları Saygı İle Selamladıktan Sonra; Sayın Alper Ayorak'a, Koro Başkanı Sayın Cumali Fırat'a, TÜRMOB Genel Başkanı Sayın Masis Yontan'a, TÜRMOB Geçen Dönem Başkanı Sayın Nail Sanlı'ya, Kadın Korist, Erkek Koristlere Orkestra'ya Teşekkür Ederek, Yapılan Çalışmadan Memnuniyetini Dile Getirdi. 

Konserde; Yeminli Mali Müşavirler Tüm Hünerlerini Ortaya Koyarak Sanatlarını İcra Ettikten Sonra; Konuk Sanatçı Gizem Coşkun'un İcra Ettiği Sola Şarkılarla, İzleyicilere Adeta Müzik Ziyafeti Çektiler.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sunucu Cumhur Enes Ergür, Konuşmalarını Yapmak Üzere;
 İYMM Odası Başkanı Vehbi Karabıyık'ı Sahneye Davet Etti.

  
29 Bölüm halinde yayımladığımız  videolara aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://www.iktisadidayanisma.com/iktisadiTV/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONSER RESİMLERİNİN TAMAMINA AŞAĞIDAKİ KİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://www.facebook.com/pg/%C4%B0ktisadi-Dayan%C4%B1%C5%9Fma-Haber-Ajans%C4%B1 136019793252536/photos/?tab=album&album_id=1033201966867643

9- Sunumları İSMMMO Disiplin Kurulu Üyesi Alim Karataş Selamlama Konuşmalarını Yapması İçin İTO Muhasebe Meslek Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Salih Çakır'ı Daha Sonra TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Hayri Öztürk'ü Kürsüye Davet Etti.
Tarım Sigortaları Havuzu’na devlet tarafından taahhüt edilecek hasar fazlası olanları belli oldu.
Her 100 çalışandan 85’i kıdem tazminatını alamıyor. Mahkemelerde işçi ile işveren arasındaki uyuşmazlıkların yüzde 70’i kıdemden kaynaklanıyor.
Artan fiyat hareketlerinin önüne geçmek amacıyla Mart ayında yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile patates ve soğan için gümrük vergileri sıfırlanmıştı.
Zirve de açılış konuşması yapan ATSO Başkanı Sn: DAVUT ÇETİN; “Zor günler geçiyor, valimiz bize moral, bakanlıklar destek veriyor...
İstanbul Okan üniversitesi Meslek Yüksek okulu Hukuk Bölümü Adalet Programı Öğr. Gör. Sinan Derman' ın Oturum Başkanlığında;
14/5/2018 tarihli ve 2018/11818 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı eki Karar’ın ekindeki listede yer alan. . .
Kademeli indirim modeli kapsamında öncelikle geçici olarak yüzde 22'ye çıkarılan oranın 20'ye düşürülmesi bekleniyor.
Düzenlenen Etkinlik 13 Nisan 2019 Cumartesi günü 16;00 -19;00 saatleri arasında yapıldı.
Özellikle yakın akrabalar arasında karşılıksız para hareketi ya da mal hareketi yapılabiliyor. Örneğin, abi kardeşine, koca karısına daire alabiliyor.
Ekonomi reform paketinin en önemli ayağı yeni vergi sistemi hayata geçirilecek. Buna göre az kazanandan az vergi alınacak, asgari ücretlinin vergi yükü azalacak.
Sermaye Şirketleri (anonim, limited, sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketler), Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenleme ve denetimine tabi fonlar,
Anadolu Stratejik Koordinasyon Kurulu Bayram Dağlı Başkanlığında; Ataşehir Develi Restaurantta Gerçekleşti. Kurul Üyelerinden;
1990’lı yıllarda Hollywood’un gişe rekortmeni bilim kurgu filmlerinde 21. yüzyıl dünyayı ele geçirmek isteyen robotların, uçan arabaların,
Şirket tasfiyeleri daha da kolaylaşacak.Enerji ve inşaat için finansal fonlar kurulacak. Emeklilik sistemi değişecek. . . . . .
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak İstanbul'da düzenlediği toplantıyla Reform Paketi'ni açıkladı.
BMMG, MMMBD Fatih Şubesi İle Müşterek Düzenlediği; Kahvaltılı Etkinlikte; Fatih Ottamans Life Hotel Deluxe’ de 300 Civarında Meslek Mensupları İle Adeta "Fatih Çıkarması " Yaptı.