ODALAR  
Yeminli Mali Müşavirler Odası

“Türkiye Ekonomisinde Konkordato Müessesesinin İşleyişi ve Yeminli Mali Müşavirlerin Sorumluluğu”
“Türkiye Ekonomisinde Konkordato Müessesesinin İşleyişi ve Yeminli Mali Müşavirlerin Sorumluluğu”Konulu toplantı düzenledi.
287 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile bazı malların teslimine ilişkin ÖTV ve KDV oranları ile tapu harcı oranında geçici süreli indirim yapıldı.
Yeminli Mali Müşavir, İstanbul Milletvekili, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Vedat DEMİRÖZ’ün katılımıyla, “Mevzuattaki son gelişmeler” konusunda bir toplantı düzenledi.
Fakat Yeminli Mali Müşavirler Olarak Ne Ona Yaranabiliyoruz. Ne Buna Yaranabiliyoruz. Devlet Bize Güveniyor ki, Yetki Verdi. Güvenmese Zaten YMM lik Diye Bir Kurum Olmazdı."
Protokol Masasında Bursa Valisi Sn. İzettin Küçük, Türmob Yönetim Kurulu Üyeleri Masum Türker ve Ertuğrul Erdem,
Bu yıl anneler günü ile aynı tarihe denk gelen “2. Geleneksel Yaza Merhaba” Piknik Etkinliğimizi, başta annelerimiz ve anne adaylarımız olmak üzere
7103 Sayılı Kanunla Gelen SGK Düzenlemeleri, İŞKUR Teşvikleri ve Asgari Ücret Devlet Desteği konulu eğitim semineri Antalya SMMM Odasında gerçekleştirildi.
Bu panelde ayrıca İYMM Odası ve İstanbul Ticaret Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Ekonomik Beklenti Endeksi paylaşıldı.
Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezinde " Geleneksel Türk Halk Müziği Konseri" Düzenledi.
İstanbul YMM Odası " Dönem Sonu İşlemleri" Konulu Seminer Düzenledi.
TFRS , KOBİ TFRS ve BOBİ FRS uygulama farkları ve Bağımsız Denetim Yönetmeliği değişiklikleri konulu toplantı yapılacaktır.
15 Aralık 2016 Perşembe günü saat 14:00 de Aylık toplantı yapılacaktır.Katılmanız rica olunur.
I.Oturum Konusu : Yeminli Mali Müşavirlerin İdari Ve Mali Sorumluluğu
Örtülü Sermaye ve Transfer Fiyatlandırmasıyla Örtülü Kazanç Dağıtımı Konulu Seminer