İKTİSADİ TV
2- (16.01.2019) - ( 00197) - Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Bağcılar İlçe Temsilcisi Mürsel Karabal ve Ekip Arkadaşlarının Düzenlemiş Oldukları Kahvaltılı Eğitim de My Roc Cafe&Restaurant.
2- Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Bağcılar İlçe Temsilcisi Mürsel Karabal, TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Masum Türker'i Kürsüye Davet Etti.
1- Bağımsız Mali Müşavirler Grubu Bağcılar İlçe Temsilcisi Mürsel Karabal Konukları Selamladıktan Sonra Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması BMMG Başkanı ve İSMMMO Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya'yı Kürsüye Davet Etti.
13- TMUD YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması İçin YMM Vahap Adıyaman'a Söz Vererek Oturumu Kapattılar.
12- TMUD YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması İçin TÜRMOB Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Masum Türker'e Söz Verdi.
11-TMUD YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, İYMMO Başkanı Vehbi Karabıyık'a Tekrara Söz Verdikten Sonra; TMUD Genel Başkanı Arif Aytulun' un Sağlığı Konusunda Bilgi Vererek Acil Şifalar Dilediler.
9- İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Başkanı YMM Vehbi Karabıyık' la, YMM ve SMMM Mesleğinin Mali ve Ekonomik Sistemle İlişkiler Üzerine Gelen Sorulara Cevap Vermeye Devam Etti.
8- YMM İsmail Hakkı Güneş Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Gelen Soruları Yanıtlaması İçin Sözü YMM Odası Başkanı YMM Vehbi Karabıyk'a Verdi.
7- TMUD YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Katılımcılardan Gelen Görüşlere Yer Vermeye Devam Ederken Sözü YMM İsmail Hakkı Güneş'e Verdi.
6- YMM Ülkü Sönmez Bilgilendirme Konuşmalarını Tamamladıktan Sonra, TMUD YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, MMBD Geçmiş Dönem Genel Balkanı Ziya Dsanlı' ya Söz Verdi
3- TMUD YMM Komisyon Başkanı YMM Sabri Tümer, Katılımcılara Söz Vererek Onlardan Gelen Soruları, Hem Dinlemeye Hemde Sorulara Çözüm Yolları İçin Not Almaya Başladı.
9- " Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki Önemli Değişiklikler" Konusunda Sunumlarını Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Burhan Eray Tamamlayarak Gelen Sorulara Yanıt Vererek Sunumunu Tamamladı.
4- Sunumları Yapan Nazik Sarıbıyık, " Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki Önemli Değişiklikler" Konusunda Sunumlarını Yapması İçin Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Burhan Eray'ı Kürsüye Davet Etti.
2- Sunumları Yapan Nazik Sarıbıyık, Bilgilendirme Konuşmalarını Yapması İçin BMMG Başkanı ve İstanbul SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kanarya' yı Kürsüye Davet Etti.
1- Sunumları Yapan Nazik Sarıbıyık Konukları Tanıttıktan Sonra, Konuşmalarını Yapması İçin BMMG Bayrampaşa İlçe Temsilcisi Lütfiye Kaya'yı Kürsüye Davet Etti.
10 - "Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki Önemli Değişiklikler" Konusunda Sunumlarına Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Burhan Eray Tamamlayarak Etkinliği Sonlandırdılar. (SON)
9- "Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki Önemli Değişiklikler" Konusunda Sunumlarına Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Burhan Eray Devam Etti.
8- "Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki Önemli Değişiklikler" Konusunda Sunumlarına Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Burhan Eray Devam Etti.
7- "Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki Önemli Değişiklikler" Konusunda Sunumlarına Mali Müşavir & Bağımsız Denetçi Burhan Eray Devam Etti.
Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 
VakıfBank, bireysel kredi kartlarına ödeme kolaylığı sağlanması, aksamadaki bireysel ve ticari kredilerin yapılandırılması ile
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme ..
Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayımlanan Mali ve Sosyal Haklar Genelgesiyle birlikte kıdem tazminatında tavan ücret de netleşti.
Vergi Cezaları Yükseldi.....Vergi Cezaları Yükseldi .........Vergi Cezaları Yükseldi ........
Bilindiği gibi 213 sayılı VUK genel tebliği seri no 449 10 Nisan 2015 tarihli resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.(
Ülkemiz yeni yıla, geçen yıldan devreden sorunlarla girdi. Bu sorunların 2018 yılından daha fazla şiddetle 2019 yılında devam edeceğini hep birlikte görüyoruz ve yaşıyoruz.
Çalışma ve Aile Bakanı Selçuk, emeklilerin maaş farklarının 25 Ocak'ta ödeneceğini açıkladı.Çalışma ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, emeklilerin maaş farklarının 25 Ocak'ta ödeneceğini duyurdu.
Ekonomide yaşanan sıkıntılı sürecin ardından, kredi kartı borçlarının yapılandırılmasından vergi indirimlerine, istihdamdan KOBİ desteklerine kadar birçok alanda atılan adımlar piyasalara destek oluyor.
2018 yılını kapattık ve hatta 2019 yılının ilk haftasını da geride bıraktık. 2018 yılı bilançoları toparlanma aşamasında iken bu yazı ile önemli bir konuda uyarıda bulunmuş olalım.
İGDAŞ, İstanbul'da kuvvetli lodosun etkili olacağını ve rüzgarın etkisi ile oluşabilecek baca gazı zehirlenmelerine karşı bacalı doğalgaz cihazı kullanıcılarının,
Ehliyet sınavları ile ilgili yapılan değişiklikle birlikte sürücü adayları artık her gün sınav olabilecek. Teorik eğitimin tamamlanmasının ardından e-sınav için randevu alabilecek kişiler
Tebligat İşlemleri, 1 Ocak 2019' dan İtibaren Elektronik Yolla Yapılacak....Tebligat İşlemleri, 1 Ocak 2019' dan İtibaren Elektronik Yolla Yapılacak
Ziraat Bankası’nın kredi kartı borçlarını yapılandırırken arayacağı şartlar belli olmaya başladı. Borcu olanların sistem üzerinden görülebileceğini belirten Ziraat Bankası yetkilileri,
Ocak Ayı Kahvaltılı Eğitim Toplantısı 09 Ocak 2019 Çarşamba Günü Saat: 09:00-12:00 saatlerinde Bayrampaşa Marnas Hotelsde Gerçekleşti.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İmar Barışı ile ilgili gerekçeyi; “Ülkemizdeki imara aykırı yapıların yüzde 50'in üzerinde olduğu bilinmektedir.
Vergi ve Sosyal Güvenlik Mevzuatındaki önemli değişiklikler E-Uygulamalar kapsamındaki son düzenlemeler
Konya SMMM Odası Gelir İdasi Başkanlığı işbirliğinde “Defter Beyan Sistemi ile Elektronik Defter ve Belge Uygulamalarında Son Gelişmeler”
Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan, “İstanbul için iki çocuklu bir ailenin çalışanının alması gereken asgari düzeyde